Sanitaria dental

Implantáty ako prirodzené zuby
Život zanecháva stopy na všetkom, aj na našich zuboch. Nešťastné udalosti, kaz alebo paradentóza môžu spôsobiť stratu zubov do niekoľkých rokov.
Zakrytie alebo maskovanie chýbajúcich zubov konvenčnými zubnými protézami už nie je potrebné. Váš zubný lekár má moderné riešenie. Implantáty vyrobené spoločnosťou Dentsply Sirona sa používajú po celom svete: osvedčené a certifikované umelé korene zubov, ktoré sa stanú trvalou súčasťou vášho úsmevu. Zuby podoprené implantátmi sú identické s prirodzenými zubmi. Problém uvoľnenej zubnej protézy už neexistuje. Na vytvorenie mostíka nie je potrebné zbrúsiť zdravé susedné zuby.

Získajte späť sebavedomie a zlepšite kvalitu svojho života s implantátmi Dentsply Sirona. Užívajte si svoj prirodzený úsmev a jedzte, čo chcete.
Vitajte vo fascinujúcom svete implantátov Dentsply Sirona

Každý môže prísť o zub. 
Stačí na to okamih.

Náhrady podporované implantátom sú prirodzene vyzerajúcim, neviditeľným riešením problému chýbajúcich jednotlivých zubov.

Implantáty, ktoré zmenia Váš život.

Pre bližšie informácie o cene a dostupnosti volajte na 0903 416825 alebo píšte na sanitaria@sanitaria.sk

Náhrada kosti biomateriálmi
Bio- Oss. Bio-Gide.


30 €Minimálna objednávka
Nad 100€ poštovné zdarma

Pre bližšie informácie o komplentnej ponuke implantátov od spoločnosti Dentsply Sirona a Bio Oss materiálov od spoločnosti Gestlich Pharma volajte na tel. 0903 416825 alebo píšte na sanitaria@sanitaria.sk

Sanitaria Spol. s.r.o. Pod Gaštanmi 8, 821 07 Bratislava, Slovakia