Implantáty Ankylos

Implantačný systém Ankylos je spoľahlivý a dobre navrhnutý systém zubných implantátov, ktorý poskytuje riešenia pre dlhodobú stabilitu tvrdých a mäkkých tkanív, trvalú estetiku a spoľahlivú funkčnosť.

KÓNICKÉ SPOJENIE – OPTIMÁLNE PRILNUTIE KOSTI

Vďaka špeciálnemu kónickému spojeniu Ankylos TissueCare plus funguje ako dvojzložkový a jednozložkový implantát a preto môže byť umiestnený subkrestálne bez úbytku marginálnej kosti a mäkkých tkanív. Zdrsnený povrch až ku krčku implantátu umožňuje vrastanie kosti po celom povrchu, čo vytvára ideálne podmienky pre podporu priľahlých mäkkých tkanív- teda pre dlhodobý úspech.

POSTUPNÝ ZÁVIT
Patentovaný postupný design závitu Ankylos implantátov je ideálne prispôsobený štruktúre kosti. Zaťaženie je rozložené do spongióznej kosti vďaka závitom, ktoré se zvyšujú smerok ku apexu implantátov. Závity sú vyrobené pre optimálne zníženie napätia v kortikálnej kosti a zachovaním krestálnej kosti.

BIOAKTIVNÁ MIKROŠTRUKTÚRA – LIEČBA ANKYLOSOM
Štruktúra povrchu implantátu má významný vplyv na rýchlosť a úspešnosť liečby. Ankylos implantáty majú klinicky preverený bioaktívny povrch FRIADENT plus. Mikroštruktúra vytvorená naleptaním vysokou teplotou podporuje vrastanie kostných buniek do povrchu implantátu a vytvára sa tým homogénne stabilné spojenie s okolitým kostným tkanivom vo veľmi krátkom čase.

Priemery a dĺžky implantátov Ankylos


Produktový katalóg


Štúdie